mam cukier

 • Start
  Start Tutaj znajdziesz wszystkie wpisy dostępne na stronie.
 • Kategorie
  Kategorie Wyświetla listę kategorii tego bloga.
 • Tagi
  Tagi Wyświetla listę słów kluczowych, które zostały wykorzystane na blogu.
 • Archiwum
  Archiwum Zawiera listę wpisów, które zostały utworzone wcześniej.
 • Login
  Login Formularz logowania

Kalkulator wymienników 3MC

Dodane przez w w kuchnia
 • Rozmiar czcionki: Większa Mniejsza
 • Przeczytano: 7575
 • 5 komentarze
 • Subskrybuj zmiany
 • Drukuj

Drodzy czytelnicy naszego bloga!

Mamy dla Was miłą, jak sądzimy, niespodziankę na Nowy Rok. Przez ostatnie kilka miesięcy w pocie czoła pracowaliśmy nad wzbogaceniem naszego bloga o nowy element - kalkulator wymienników. Nazwaliśmy go 3MC.  Jego podstawowym zadaniem jest ułatwienie Wam i nam codziennej terapii cukrzycy i pomoc w wyliczeniu prawidłowej ilości wymienników - wszyscy dobrze wiemy jak ważny i trudny do opanowania jest to aspekt terapii cukrzycy, zwłaszcza na samym jej początku.

b2ap3_thumbnail_2014-01-08-11.31.55.pngNa starcie baza artykułów 3MC zawiera 54 opublikowane przez nas przepisy, oraz blisko 900 różnych artykułów spożywczych. Stopniowo będziemy ją rozszerzać o pozycje, które uznamy za przydane, jak również o propozycje zgłoszone przez Was. Opcja zgłaszania propozycji nowych artykułów jest dostępna bezpośrednio w kalkulatorze. Ponieważ stawiamy na wysoką jakość i rzetelność zamieszczonych w nim danych to każda propozycja będzie przez nas weryfikowana i opracowywana. Nowe potrawy zamieszczane przez nas na blogu będą również od razu dostępne dla Was w bazie 3MC. Myślimy już też intensywnie o nowych funkcjonalnościach, które planujemy stopniowo wprowadzać do tej użytecznej, w naszej ocenie, aplikacji.

Kalkulator 3MC na blogu będzie zawsze dostępny nieodpłatnie. Będziecie mogli skorzystać z niego praktycznie na każdym komputerze stacjonarnym (jedynym znanym nam w tej chwili ograniczeniem jest wersja przeglądarki Microsoft Internet Explorer - nie może być niższa niż 10).

Jest również dobra wiadomość dla tych z Was którzy będą chcieli skorzystać z wersji mobilnej. Sami niejednokrotnie znaleźliśmy się poza domem w sytuacjach, w których dobrze byłoby mieć pod ręką wszystkie niezbędne dane do wyliczenia wymienników a akurat ich zabrakło... Dlatego równolegle z wersją dla bloga przygotowaliśmy aplikację na urządzenia mobilne z systemem Android firmy Google oraz z systemem iOS firmy Apple. Do końca miesiąca stycznia chcemy zamieścić kalkulator 3MC w Google Play, a w ciągu kolejnych 2-3 miesięcy w App Store (firma Apple przeprowadza drobiazgową procedurę weryfikacji jakości zamieszczanych tam aplikacji, trudno jest więc precyzyjnie określić moment dostępności).

b2ap3_thumbnail_2014-01-08-11.22.17.pngAplikacja 3MC jest bardzo prosta w użyciu - opracowaliśmy ją na bazie własnych doświadczeń i oczekiwań. Mamy nadzieję, że również i Wam przypadnie do gustu, a przede wszstkim pomoże w codziennej terapii cukrzycy. Od dziś udostępniamy jej wersję testową - na panelu bocznym bloga pojawiła się pozycja 3MC Kalkulator Wymienników. Do końca stycznia będziemy zbierać Wasze opinie, sugestie oraz informacje o ewentualnych błędach. Dołożyliśmy bardzo dużo staranności aby zarówno sama baza artykułów jak i aplikacja była wolne od błędów i liczymy, że ten czas pozwoli na wyeliminowanie wszystkich pozostałych niedociągnięć.

Z noworocznym pozdrowieniem!

Adam i Bożena Garbińscy
Rodzice Zuzi

 

Oceń ten wpis:

Komentarze

 • Agnieszka niedziela, 12 styczeń 2014

  Super robota, naprawdę szacun:D, gratulacje, owocnego użytkowania :D

 • Kamila niedziela, 12 styczeń 2014

  Świetny, bardzo dziękujemy , na pewno bardzo ułatwi nam zycie :)

 • genowefa wtorek, 04 marzec 2014

  bardzo pomocna stronka dla tych co mają trudności dziękuję

 • monika piątek, 29 maj 2015

  hejka proszę podajcie mi na jakiej stronie można pobrać plik wymienników do wyliczenia.

 • Bożena Garbińska piątek, 29 maj 2015

  http://www.3mamcukier.pl/index.php/3mc tu jest link do kalkulatora na stronie WWW, z którego można na bieżąco korzystać. Jeżeli pyta Pani o coś innego to nie wiemy, na której stronie można pobrać taki plik

Zostaw komentarz

Gość sobota, 24 luty 2018

Instagram

Kategorie

nauka (104)
u nas (71)
podróże (37)
kuchnia (288)
desery (103)
zupy (19)
przekąski (16)
do chleba (15)
przystawki (15)
ludzie (3)

Zaloguj się